Senior Python Developer

Nr ref.:
0027/2021

Lokalizacja:
zdalnie/Wrocław

Data dodania:
2021-05-10

Nasz klient:

  • Wirtualny operator sieci komórkowej

Forma zatrudnienia:

  • B2B lub umowa o pracę

Metodologia pracy:

  • Agile / Scrum

Oferta:

  • 11.000 - 18.000 /20.000 PLN (B2B)
  • Karta Multisport,
  • Język angielski,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Parking opłacany przez firmę

Zadania:

  • tworzenie czytelnego, pokrytego testami i udokumentowanego kodu źródłowego
  • bieżące utrzymanie oraz optymalizacja aplikacji zapewniających działanie oferowanych  usług
  • dbanie o korzystanie z jak najlepszych zasad, wzorców i praktyk wytwarzania oprogramowania
  • udział w pracach koncepcyjnych związanych z rozwojem  produktów firmy

Twój profil:

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Python
  • doświadczenie w pracy z Django, bazami danych (SQL, noSQL), narzędziami takimi jak Git, Celery, Redis, Memcached, RabbitMQ, Jira,
  • doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką Agile
  • praktyczne doświadczenia w automatycznym testowaniu oprogramowania (testy jednostkowe, integracyjne),
  • znajomość zagadnień z zakresu CI/CD,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

  Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z usługami AWS, Kubernetesem, Dockerem,
  • znajomość zagadnień z zakresu TDD, DDD, BDD,
  • znajomość technologii frontendowych (JavaScript, HTML, CSS),
  • umiejętności analityczne

WORLDWIDE RECRUITMENT
SP. Z O.O.

+48 696 448 221

ul. Mikołaja Kopernika 5/lu8, 00-367 Warszawa

Chcesz porozmawiać na temat naszego wsparcia?

Zostaw nam wiadomość

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu kilku godzin. Możesz również umówić się z nami na konkretny termin rozmowy klikając na poniższy link do naszego kalendarza.

Umów się w kalendarzu